
Wholesale Jewelry Titanium Steel Bow Zircon Clavicle Chain Necklace
| 8844 | Titanium Steel Material Vacuum Intracranial Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5000g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images

















Wholesale Jewelry Titanium Steel Bow Zircon Clavicle Chain Necklace
| 8844 | Titanium Steel Material Vacuum Intracranial Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8844 | Titanium Steel Material Vacuum Intracranial Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5000g |























