
Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Letter Diamond Pendant Necklace Water Wave Chain
Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Letter Diamond Pendant Necklace Water Wave Chain
| 835 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 4g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images


Wholesale Jewelry Titanium Steel Geometric Letter Diamond Pendant Necklace Water Wave Chain
| 835 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 835 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 4g |























