
Wholesale Jewelry Women's Geometric Star Pattern Stainless Steel Electroplated Shell And Starfish Earrings
Wholesale Jewelry Women's Geometric Star Pattern Stainless Steel Electroplated Shell And Starfish Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 24g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images





















Wholesale Jewelry Women's Geometric Star Pattern Stainless Steel Electroplated Shell And Starfish Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 24g |























