
Wholesale Ladies Jewelry Light Luxury Style Inlaid With Gold Heart Shape Geometric Asymmetrical Gold Plated Copper Ring
Wholesale Ladies Jewelry Light Luxury Style Inlaid With Gold Heart Shape Geometric Asymmetrical Gold Plated Copper Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Shape | Heart Shape |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images







Wholesale Ladies Jewelry Light Luxury Style Inlaid With Gold Heart Shape Geometric Asymmetrical Gold Plated Copper Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Shape | Heart Shape |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Shape | Heart Shape |
| Size | Gold |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























