
Wholesale Lady's Heartshaped Electroplated Stainless Steel Ring
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images






Wholesale Lady's Heartshaped Electroplated Stainless Steel Ring
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























