
Wholesale Leopard Print Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace And Accessories Set For Women
Wholesale Leopard Print Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace And Accessories Set For Women
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $5.09
-65%$5.09
$1.78More Images







Wholesale Leopard Print Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace And Accessories Set For Women
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Sweater Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























