
Wholesale Letter Pattern Zircon Inlaid Environmentally Friendly Copper Earrings And Necklaces Set For Women
Wholesale Letter Pattern Zircon Inlaid Environmentally Friendly Copper Earrings And Necklaces Set For Women
| 263 | Titanium Steel Material Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Letters,Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Letters |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 15g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images










Wholesale Letter Pattern Zircon Inlaid Environmentally Friendly Copper Earrings And Necklaces Set For Women
| 263 | Titanium Steel Material Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Letters,Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Letters |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 263 | Titanium Steel Material Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Letters,Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Letters |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 15g |























