
Wholesale Light Luxury Electroplated Stainless Steel Animal Shaped Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Weight | 50g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images





Wholesale Light Luxury Electroplated Stainless Steel Animal Shaped Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Weight | 50g |























