
Wholesale Light Luxury Geometric Blue Zircon Stainless Steel 18K Gold Plated Ring And Bracelet For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Blue Zircon Stainless Steel 18K Gold Plated Ring And Bracelet For Women
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometry |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $2.94
-65%$2.94
$1.03More Images














Wholesale Light Luxury Geometric Blue Zircon Stainless Steel 18K Gold Plated Ring And Bracelet For Women
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometry |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometry |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























