
Wholesale Light Luxury Geometric Cross Crown Roman Numerals Diamond Inlay Gold Plated Copper O Word Chain Jewelry Set For Unisex
Wholesale Light Luxury Geometric Cross Crown Roman Numerals Diamond Inlay Gold Plated Copper O Word Chain Jewelry Set For Unisex
| 8915 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images










Wholesale Light Luxury Geometric Cross Crown Roman Numerals Diamond Inlay Gold Plated Copper O Word Chain Jewelry Set For Unisex
| 8915 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8915 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Gold Plated Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |























