
Wholesale Light Luxury Geometric Gold Plated Bamboo Stainless Steel Necklace For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Bamboo Necklace |
| Attribute 3 | Bamboo Necklace |
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images






Wholesale Light Luxury Geometric Gold Plated Bamboo Stainless Steel Necklace For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Bamboo Necklace |
| Attribute 3 | Bamboo Necklace |
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Bamboo Necklace |
| Attribute 3 | Bamboo Necklace |
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























