
Wholesale Light Luxury Geometric Heart Star Pattern Electroplated Stainless Steel Cross Earrings For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Heart Star Pattern Electroplated Stainless Steel Cross Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $4.53
-65%$4.53
$1.59More Images










Wholesale Light Luxury Geometric Heart Star Pattern Electroplated Stainless Steel Cross Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























