
Wholesale Light Luxury Geometric Pearl Flower Stainless Steel Electroplated Women's Ring Accessories
Wholesale Light Luxury Geometric Pearl Flower Stainless Steel Electroplated Women's Ring Accessories
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Pearl,Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $2.90
-65%$2.90
$1.01More Images






Wholesale Light Luxury Geometric Pearl Flower Stainless Steel Electroplated Women's Ring Accessories
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Pearl,Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Pearl,Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























