
Wholesale Light Luxury Geometric Real Gold Plated Environmentally Friendly Copper Micropaved Zircon Women's Earrings
Wholesale Light Luxury Geometric Real Gold Plated Environmentally Friendly Copper Micropaved Zircon Women's Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 12g |
Original: $3.41
-65%$3.41
$1.19More Images






Wholesale Light Luxury Geometric Real Gold Plated Environmentally Friendly Copper Micropaved Zircon Women's Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 12g |























