
Wholesale Light Luxury Geometric Sea Life Pattern Electroplated Stainless Steel Pearl Beaded Necklace And Bracelet Jewelry For Girls
Wholesale Light Luxury Geometric Sea Life Pattern Electroplated Stainless Steel Pearl Beaded Necklace And Bracelet Jewelry For Girls
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Pearl Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Sea ??Life |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Jewelry |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Shape | Pearl Necklace Bracelet |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
More Images






Wholesale Light Luxury Geometric Sea Life Pattern Electroplated Stainless Steel Pearl Beaded Necklace And Bracelet Jewelry For Girls
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Pearl Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Sea ??Life |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Jewelry |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Shape | Pearl Necklace Bracelet |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Pearl Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Sea ??Life |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Jewelry |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Shape | Pearl Necklace Bracelet |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |























