
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry Set With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry Set With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $3.02
-65%$3.02
$1.06More Images

















Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry Set With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























