
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Ring For Women
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometry |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $2.94
-65%$2.94
$1.03More Images












Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Ring For Women
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometry |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Geometry,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometry |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























