
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Heart And Star Shape Earrings For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Heart And Star Shape Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Love Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 22g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images







Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated Heart And Star Shape Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Love Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Love Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 22g |























