
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Gold Plated Ball Bead Necklace For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Titanium Steel Necklace |
| Attribute 3 | Ball Bead Necklace |
| Chain Style | Round Snake Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images






Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Gold Plated Ball Bead Necklace For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Titanium Steel Necklace |
| Attribute 3 | Ball Bead Necklace |
| Chain Style | Round Snake Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Titanium Steel Necklace |
| Attribute 3 | Ball Bead Necklace |
| Chain Style | Round Snake Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |























