
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Tassel Ring For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Tassel Ring For Women
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $3.79
-65%$3.79
$1.33More Images





Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Tassel Ring For Women
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























