
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Stamped Necklace And Earrings Set For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Stamped Necklace And Earrings Set For Women
| Attribute 1 | Geometric Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Stamping |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images





Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Stamped Necklace And Earrings Set For Women
| Attribute 1 | Geometric Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Stamping |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Geometric Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Geometric Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Stamping |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |























