
Wholesale Light Luxury Geometric Titanium Steel Bamboo Chain Necklace For Women With Electroplating Design
Wholesale Light Luxury Geometric Titanium Steel Bamboo Chain Necklace For Women With Electroplating Design
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images





Wholesale Light Luxury Geometric Titanium Steel Bamboo Chain Necklace For Women With Electroplating Design
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 1g |























