
Wholesale Light Luxury Heartshaped Hollow Titanium Steel Pendant Clavicle Chain Necklace Plated 18K Gold For Women
Wholesale Light Luxury Heartshaped Hollow Titanium Steel Pendant Clavicle Chain Necklace Plated 18K Gold For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.50
-65%$3.50
$1.22More Images





Wholesale Light Luxury Heartshaped Hollow Titanium Steel Pendant Clavicle Chain Necklace Plated 18K Gold For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























