
Wholesale Light Luxury Hiphop Leopard Geometric Animal Zodiac Gold Plated Copper Ring For Women
Wholesale Light Luxury Hiphop Leopard Geometric Animal Zodiac Gold Plated Copper Ring For Women
| 6987 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Open,Couple Style |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images






Wholesale Light Luxury Hiphop Leopard Geometric Animal Zodiac Gold Plated Copper Ring For Women
| 6987 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Open,Couple Style |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 6987 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Open,Couple Style |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























