
Wholesale Light Luxury Minimalist Geometric Drop Shape Zircon Stainless Steel Plated Jewelry Necklaces And Earrings For Women
Wholesale Light Luxury Minimalist Geometric Drop Shape Zircon Stainless Steel Plated Jewelry Necklaces And Earrings For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
More Images





Wholesale Light Luxury Minimalist Geometric Drop Shape Zircon Stainless Steel Plated Jewelry Necklaces And Earrings For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 50g |























