
Wholesale Light Luxury Niche Design Heart Shaped Titanium Steel Rice Bead Necklace Electroplated 18K Gold For Women
Wholesale Light Luxury Niche Design Heart Shaped Titanium Steel Rice Bead Necklace Electroplated 18K Gold For Women
| Chain Style | Rice Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.26
-65%$3.26
$1.14More Images






Wholesale Light Luxury Niche Design Heart Shaped Titanium Steel Rice Bead Necklace Electroplated 18K Gold For Women
| Chain Style | Rice Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rice Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























