
Wholesale Light Luxury Niche Ins Style Minimalist Women's Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry Set Goldplated Electroplated Sweater Chain Necklace And Accessories
Wholesale Light Luxury Niche Ins Style Minimalist Women's Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry Set Goldplated Electroplated Sweater Chain Necklace And Accessories
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $4.33
-65%$4.33
$1.52More Images









Wholesale Light Luxury Niche Ins Style Minimalist Women's Stainless Steel And Titanium Steel Jewelry Set Goldplated Electroplated Sweater Chain Necklace And Accessories
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























