
Wholesale Light Luxury Retro Geometric Stainless Steel Inlaid Colorful Zircon Gold Plated Pendant Necklace For Women
Wholesale Light Luxury Retro Geometric Stainless Steel Inlaid Colorful Zircon Gold Plated Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $4.28
-65%$4.28
$1.50More Images










Wholesale Light Luxury Retro Geometric Stainless Steel Inlaid Colorful Zircon Gold Plated Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |























