
Wholesale Light Luxury Stainless Steel Crown Heart 18K Gold Plated Jewelry Set For Women Including Necklace Bracelet And Earrings
Wholesale Light Luxury Stainless Steel Crown Heart 18K Gold Plated Jewelry Set For Women Including Necklace Bracelet And Earrings
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $4.56
-65%$4.56
$1.60More Images












Wholesale Light Luxury Stainless Steel Crown Heart 18K Gold Plated Jewelry Set For Women Including Necklace Bracelet And Earrings
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























