
Wholesale Light Luxury Stainless Steel Imitation Pearl Sunflower Geometric Pendant Clavicle Necklace With Pvd Plating
Wholesale Light Luxury Stainless Steel Imitation Pearl Sunflower Geometric Pendant Clavicle Necklace With Pvd Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images






Wholesale Light Luxury Stainless Steel Imitation Pearl Sunflower Geometric Pendant Clavicle Necklace With Pvd Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























