
Wholesale Light Luxury Stainless Steel Titanium Steel English Letter Number Text Necklace With Vacuum Plating In Furnace For Women
Wholesale Light Luxury Stainless Steel Titanium Steel English Letter Number Text Necklace With Vacuum Plating In Furnace For Women
| Attribute 1 | Letter Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Titanium Steel Necklace |
| Attribute 3 | English Alphabet Necklace |
| Chain Style | Box Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 1g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images























Wholesale Light Luxury Stainless Steel Titanium Steel English Letter Number Text Necklace With Vacuum Plating In Furnace For Women
| Attribute 1 | Letter Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Titanium Steel Necklace |
| Attribute 3 | English Alphabet Necklace |
| Chain Style | Box Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Letter Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Titanium Steel Necklace |
| Attribute 3 | English Alphabet Necklace |
| Chain Style | Box Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Light Luxury Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 1g |























