
Wholesale Light Luxury Stamped Stainless Steel Flower Earrings For Women
| Attribute 1 | High-End Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Flower Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.18
-65%$1.18
$0.41More Images





Wholesale Light Luxury Stamped Stainless Steel Flower Earrings For Women
| Attribute 1 | High-End Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Flower Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | High-End Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Flower Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |























