
Wholesale Light Luxury Style 18K Real Gold Plated Sunflower Pendant Necklace With Paper Clip Chain For Women
Wholesale Light Luxury Style 18K Real Gold Plated Sunflower Pendant Necklace With Paper Clip Chain For Women
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 14g |
Original: $3.79
-65%$3.79
$1.33More Images





Wholesale Light Luxury Style 18K Real Gold Plated Sunflower Pendant Necklace With Paper Clip Chain For Women
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 14g |























