
Wholesale Light Luxury Style Dripping Oil Four Leaf Clover And Flower Stainless Steel Earrings For Women
Wholesale Light Luxury Style Dripping Oil Four Leaf Clover And Flower Stainless Steel Earrings For Women
| Attribute 1 | Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Four Leaf Clover Earrings |
| Attribute 3 | Oil Dripping Four-Leaf Clover Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.47
-65%$1.47
$0.51More Images




Wholesale Light Luxury Style Dripping Oil Four Leaf Clover And Flower Stainless Steel Earrings For Women
| Attribute 1 | Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Four Leaf Clover Earrings |
| Attribute 3 | Oil Dripping Four-Leaf Clover Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Four Leaf Clover Earrings |
| Attribute 3 | Oil Dripping Four-Leaf Clover Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |























