
Wholesale Light Luxury Style Geometric Snakeshaped Necklace With Zircon Copper Plated Real Gold For Women Vacuum Electroplated In Furnace O Word Chain
Wholesale Light Luxury Style Geometric Snakeshaped Necklace With Zircon Copper Plated Real Gold For Women Vacuum Electroplated In Furnace O Word Chain
| 561 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Vacuum Electroplating In Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images




Wholesale Light Luxury Style Geometric Snakeshaped Necklace With Zircon Copper Plated Real Gold For Women Vacuum Electroplated In Furnace O Word Chain
| 561 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Vacuum Electroplating In Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 561 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Vacuum Electroplating In Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 4g |























