
Wholesale Light Luxury Style Insect Pattern Zircon Inlaid Environmentally Friendly Copper Earrings For Women
Wholesale Light Luxury Style Insect Pattern Zircon Inlaid Environmentally Friendly Copper Earrings For Women
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Insect |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Weight | 7g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images





Wholesale Light Luxury Style Insect Pattern Zircon Inlaid Environmentally Friendly Copper Earrings For Women
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Insect |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zircon |
| Shape | Insect |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Weight | 7g |























