
Wholesale Light Luxury Style Stainless Steel And Zircon Electroplated Jewelry Set With Four Leaf Flower Inlaid Design For Women Including Bracelet Necklace And Earrings
Wholesale Light Luxury Style Stainless Steel And Zircon Electroplated Jewelry Set With Four Leaf Flower Inlaid Design For Women Including Bracelet Necklace And Earrings
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $7.05
-65%$7.05
$2.47More Images



















Wholesale Light Luxury Style Stainless Steel And Zircon Electroplated Jewelry Set With Four Leaf Flower Inlaid Design For Women Including Bracelet Necklace And Earrings
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Necklace Customization |
|---|---|
| 3 | Light Luxury Niche Necklace |
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























