
Wholesale Light Luxury Style Stainless Steel Flower Shape Dripping Oil Petal Earrings For Women
Wholesale Light Luxury Style Stainless Steel Flower Shape Dripping Oil Petal Earrings For Women
| Attribute 1 | Petal Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Oil Dripping Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images






Wholesale Light Luxury Style Stainless Steel Flower Shape Dripping Oil Petal Earrings For Women
| Attribute 1 | Petal Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Oil Dripping Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Petal Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Oil Dripping Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flowers |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























