
Wholesale Light Luxury Unisex Snake And Zodiac Geometric Gold Plated Copper Open Ring With Microinlaid Zircon
Wholesale Light Luxury Unisex Snake And Zodiac Geometric Gold Plated Copper Open Ring With Microinlaid Zircon
| 6970 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Snake,Unisex |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Twelve Zodiac Signs |
| Weight | 5g |
More Images




Wholesale Light Luxury Unisex Snake And Zodiac Geometric Gold Plated Copper Open Ring With Microinlaid Zircon
| 6970 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Snake,Unisex |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Twelve Zodiac Signs |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 6970 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Snake,Unisex |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Twelve Zodiac Signs |
| Weight | 5g |























