
Wholesale Light Luxury Women's Stainless Steel Electroplated Four Leaf Clover Zircon Necklace Bracelet Earrings Set With Plants And Flowers Pattern
Wholesale Light Luxury Women's Stainless Steel Electroplated Four Leaf Clover Zircon Necklace Bracelet Earrings Set With Plants And Flowers Pattern
| Attribute 1 | Four-Leaf Clover Zircon Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Four Leaf Clover Zircon Bracelet |
| Attribute 3 | Four Leaf Clover Zircon Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 28g |
Original: $2.19
-65%$2.19
$0.77More Images








Wholesale Light Luxury Women's Stainless Steel Electroplated Four Leaf Clover Zircon Necklace Bracelet Earrings Set With Plants And Flowers Pattern
| Attribute 1 | Four-Leaf Clover Zircon Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Four Leaf Clover Zircon Bracelet |
| Attribute 3 | Four Leaf Clover Zircon Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Four-Leaf Clover Zircon Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Four Leaf Clover Zircon Bracelet |
| Attribute 3 | Four Leaf Clover Zircon Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 28g |























