
Wholesale Love Stainless Steel Electroplated Heartshaped Necklace For Couples Light Luxury Jewelry
Wholesale Love Stainless Steel Electroplated Heartshaped Necklace For Couples Light Luxury Jewelry
| Attribute 1 | Love Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Necklace |
| Attribute 3 | Heart Shaped Necklace |
| Chain Style | Snake Chain |
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images






Wholesale Love Stainless Steel Electroplated Heartshaped Necklace For Couples Light Luxury Jewelry
| Attribute 1 | Love Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Necklace |
| Attribute 3 | Heart Shaped Necklace |
| Chain Style | Snake Chain |
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Love Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Necklace |
| Attribute 3 | Heart Shaped Necklace |
| Chain Style | Snake Chain |
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























