
Wholesale Luxury 18K Gold Plated Snake Shape Diamond O Word Chain Necklace And Earrings Set For Women Made Of Environmentally Friendly Copper
Wholesale Luxury 18K Gold Plated Snake Shape Diamond O Word Chain Necklace And Earrings Set For Women Made Of Environmentally Friendly Copper
| 8941 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Snake Shape |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images










Wholesale Luxury 18K Gold Plated Snake Shape Diamond O Word Chain Necklace And Earrings Set For Women Made Of Environmentally Friendly Copper
| 8941 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Snake Shape |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8941 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Snake Shape |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Diamond |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























