
Wholesale Luxury Retro Diy Jewelry Set With Goldplated Stainless Steel Heart Water Drop Bell Pendant For Women
Wholesale Luxury Retro Diy Jewelry Set With Goldplated Stainless Steel Heart Water Drop Bell Pendant For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images






Wholesale Luxury Retro Diy Jewelry Set With Goldplated Stainless Steel Heart Water Drop Bell Pendant For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |























