
Wholesale Maillard Style Heart Shape Stainless Steel Plastic Resin Tiger Eye Stone Tassel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Earrings For Women
Wholesale Maillard Style Heart Shape Stainless Steel Plastic Resin Tiger Eye Stone Tassel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $3.35
-65%$3.35
$1.17More Images










Wholesale Maillard Style Heart Shape Stainless Steel Plastic Resin Tiger Eye Stone Tassel Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























