
Wholesale Medieval Style Geometric Sun Stamped Stainless Steel Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Sun Earrings |
| Attribute 3 | Diamond Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Minimalist |
| Weight | 1g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Wholesale Medieval Style Geometric Sun Stamped Stainless Steel Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Sun Earrings |
| Attribute 3 | Diamond Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Minimalist |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Sun Earrings |
| Attribute 3 | Diamond Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Minimalist |
| Weight | 1g |























