
Wholesale Medieval Style Stamped Stainless Steel Flower Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Flower Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flower |
| Style | Medieval Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $0.93
-65%$0.93
$0.33More Images





Wholesale Medieval Style Stamped Stainless Steel Flower Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Flower Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flower |
| Style | Medieval Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Flower Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flower |
| Style | Medieval Style,Plants Flowers |
| Weight | 1g |























