
Wholesale Micropaved Zircon Accessories Set Light Luxury Geometric Style Copper O Word Chain Necklace And Earrings For Women And Unisex Vacuum Furnace Electroplated 18K
Wholesale Micropaved Zircon Accessories Set Light Luxury Geometric Style Copper O Word Chain Necklace And Earrings For Women And Unisex Vacuum Furnace Electroplated 18K
| 835 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images










Wholesale Micropaved Zircon Accessories Set Light Luxury Geometric Style Copper O Word Chain Necklace And Earrings For Women And Unisex Vacuum Furnace Electroplated 18K
| 835 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 835 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplated 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Unisex,Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |























