
Wholesale Minimalist Asymmetrical Geometric Four Leaf Clover Pattern 18K Gold Electroplated Stainless Steel Pendant Cross Chain Necklace For Women
Wholesale Minimalist Asymmetrical Geometric Four Leaf Clover Pattern 18K Gold Electroplated Stainless Steel Pendant Cross Chain Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images




Wholesale Minimalist Asymmetrical Geometric Four Leaf Clover Pattern 18K Gold Electroplated Stainless Steel Pendant Cross Chain Necklace For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |























