
Wholesale Minimalist Drop Shape Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Minimalist Style,Minimalist |
| Weight | 14g |
More Images





Wholesale Minimalist Drop Shape Geometric Stainless Steel Electroplated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Minimalist Style,Minimalist |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Minimalist Style,Minimalist |
| Weight | 14g |























