
Wholesale Minimalist Geometric 18K Gold Electroplated Stainless Steel Pendant Necklace For Women
Wholesale Minimalist Geometric 18K Gold Electroplated Stainless Steel Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Nk Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images





Wholesale Minimalist Geometric 18K Gold Electroplated Stainless Steel Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Nk Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Nk Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 18K Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 1g |























